понеділок, 23 грудня 2019 р.

10 книг з новорічним настроєм

На календарі грудень і з кожним днем в повітрі все яскравіше відчувається присутність майбутнього дива. Саме час діставати з антресолі пузаті новорічні кульки, що виблискують усім діапазоном веселки, запалювати веселі ліхтарики, наповнювати оселю терпким та грайливим ароматом мандарин, а потім, закутавшись у картатий пледик з лапландськими оленями, гріти руки об горнятко з чаєм і читати теплу книжечку

Пропонуємо добірку книг, які допоможуть кожному повірити у новорічне диво. Як дорослі, так і діти, зможуть знайти тут щось близьке. Серед книг, які увійшли до переліку, добре знайомі та рідні душі твори, а також новинки, які не залишать вас байдужими. Отже, поїхали:

пʼятниця, 13 грудня 2019 р.

Запашні книги про чай і до чаю

«Приходь до мене на чай!» – ця фраза давно означає набагато більше, ніж запрошення на чаювання з чимось смачненьким. Це запрошення до спілкування людей, які близькі та приємні один одному.

Сьогодні пропонуємо добірку книг про те, як пити чай та про чайну церемонію, про історію та походження, а також просто гарні історії, в яких чайні посиденьки займають геть не останнє місце. Читати як добірку, так і книжки бажано із теплим горнятком улюбленого напою😉

вівторок, 3 грудня 2019 р.

Книги, що «обіймають»

Свята бувають різні: серйозні й веселі, релігійні та світські, загальнонародні й професійні. А ще бувають свята, які об'єднують представників різних професій, поколінь та національностей. Міжнародний день обіймів саме таке свято. За традицією цього дня можна дружньо обіймати навіть незнайомих людей. Свято виникло 21 січня 1986 року в Каро (Мічиган), США.

Вважається, що під час дружніх обіймів люди обмінюються душевним теплом. Існують також і «наукові» обґрунтування корисності обіймів: доброзичливі дотики підвищують імунітет, стимулюють центральну нервову систему, підвищують у крові рівень гемоглобіну, а також іншого гормону - окситоцину, що викликає доброзичливе ставлення до інших людей.

неділя, 24 листопада 2019 р.

«Зігріваючі» книги

Часом нам хочеться душевного тепла. Хочеться ароматного чаю, тихих зустрічей з рідними або найближчими друзями. І, звичайно ж, хороших книг, здатних гріти серце.

Літературні твори бувають різними, деякі з них навівають смуток, якого в житті і так вистачає. Інші дають ґрунт для глибоких роздумів, занурюючи людину в кокон власних думок на багато днів. Це теж не завжди актуальне читання. А от добрі, світлі книги, що дарують не сплеск позитиву, а рівне душевне тепло, підходять для людини в стані легкої меланхолії найбільше. 

Пропонуємо добірку кращих творів, які допоможуть зігріти душу й серце та позбутися від нудьги.

четвер, 14 листопада 2019 р.

Книга на сніданок: ТОП-5 книжок для ранкового читання

Ранок не обов’язково повинен починатися з кави. Справжні книголюби підтвердять, що ідеальний ранок – це той, який починається за цікавим чтивом. А лікарі, до речі, підтверджують, що ранкове читання дуже корисне – воно допомагає пробудити мозок і стимулювати розумову активність. Ну, а про гарний настрій на весь день ви вже самі здогадалися 😉 Пропонуємо цікаву добірку книг, які зроблять не тільки ваш ранок, а й увесь день. 

пʼятниця, 1 листопада 2019 р.

Українське – в тренді! Які країни купують українські книжки

Упродовж останніх п’яти років права на українські книжки купили видавництва з понад 40 держав світу. Відповідний перелік надав Українській правді. Життя Український інститут книги.

Де популярне українське

Найактивнішими країнами в купівлі прав на українські книжки є:

середа, 23 жовтня 2019 р.

5 книг, які надихають змінювати, творити і ставати кращим

Інколи для втілення певних цілей чи мрій нам банально не вистачає заряду енергії чи порції натхнення. В таких ситуаціях  на допомогу приходять книги. Адже є книги після яких важко заснути, хочеться створювати щось нове, змінювати існуюче і надихати цим інших.

Пропонуємо добірку з п'яти книг, які можуть стати для вас саме такими.

неділя, 13 жовтня 2019 р.

Книги для покращення мовної культури дітей і дорослих

Розмовляти українською легко, але щоб правильно розмовляти нашою солов'їною мовою, недостатньо просто народитись українцем. Адже мова як живий організм - має здатність змінюватись та піддаватись впливу інших мов.

Пропонуємо добірку цікавих книг, які допоможуть розширити словниковий запас та розмовляти грамотно. Добірка буде цікавою та корисною як для людей, яким здається, що вони знають майже всі слова і вирази української мови, так і для тих, хто тільки вчиться правильно спілкуватися.

четвер, 3 жовтня 2019 р.

9 найкращих світових бестселерів українською

Смаки у книголюбів різні: комусь подобаються романи, комусь  історичні повісті, комусь – детективи. Однак завжди є список книг, які не оминають уваги більшості із нас. Мова йде про бестселери, якими захоплюються читачі із різних куточків світу, про які пишуть відомі видання та які навіть з плином часу не втрачають своєї популярності.

Пропонуємо вам добірку світових бестселерів, які можна прочитати рідною українською мовою.

неділя, 22 вересня 2019 р.

Осінь у казках та оповіданнях Василя Сухомлинського

«Ви живете серед людей. Кожен ваш вчинок, кожне ваше бажання позначаються на людях... Робіть так, щоб людям, які оточують вас, було добре», – писав відомий український педагог і письменник Василь Олександрович Сухомлинський. Його перу належать 1500 оповідань і казок для дітей, що є животворним джерелом дитячого мислення, розвитку мови, розвитку особистості дитини.

Пропонуємо чудову добірку казочок і оповідань про осінню природу, що від них не може відірватися й дорослий, читаючи їх, а не тільки діти. Наскільки спокійно, точно, невимушено ведеться в них мова про красу рідного краю, що діти, навіть не задумуючись, отримують знання, переживають почуття, запам’ятовують чудові українські слова-назви всього чарівного. Василь Сухомлинський зазначав: «Любов до Батьківщини починається із захоплення красою того, що бачить перед собою дитина, чим вона милується, у що вкладає частку своєї душі»

Знайомтесь з добіркою, читайте дітям, захоплюйтесь і захоплюйте.

субота, 14 вересня 2019 р.

Тати бувають різні, або 10 книг про татусів

Тати бувають різні – дотепні і понурі, чутливі й заклопотані, близькі й далекі, але завжди – дуже-дуже важливі для дитини. 

Насолода книгою пропонує приєднатися до святкування Дня батька, (який в Україні святкується двічі: у третю неділю червня та у третю неділю вересня – Всенародний День батька) почитавши хорошу книгу про тата.

четвер, 5 вересня 2019 р.

Що читати: книги про щастя

Щастя в кожного своє, але автори вже не одне століття намагаються розповісти про своє бачення. Для одних - це легкість буття, для інших - непримиренна боротьба за власне місце в житті. В цій добірці ми розповімо вам про книги, в яких питання щастя поставлене дуже гостро. Насолоджуйтеся!

неділя, 25 серпня 2019 р.

День Незалежності України: 8 книг про історію та найкращі місця країни

День Незалежності – найважливіше національне свято в більшості країн світу. Наша держава не є винятком: 24 серпня Україна святкує річницю своєї незалежності. Цей День є головним державним святом.

З нагоди свята Незалежності України Насолода книгою пропонує добірку книг про Україну, про значущі моменти її історії та найкращі місця нашої прекрасної країни.

середа, 14 серпня 2019 р.

Що читати в серпні: 5 книг про жінок-художниць

Світ мистецтва тривалий час залишався суто чоловічим. Історично коротка мить жіночої участі привнесла в сучасне мистецтво нові смисли. Пеггі Гуггенхайм, Софія Яблонська, Жанна Кадирова – якщо вам цікаво, чим жили і живуть великі жінки в мистецтві, ця підбірка книжок для вас.

неділя, 4 серпня 2019 р.

"Коли потяг у даль загуркоче", або Книги про поїзди

Мабуть немає такої людини, котра б жодного разу не скористалась послугами залізниці. Професійному святу залізничників - Дню залізничника йде вже друге століття. Його відзначають щорічно у першу неділю серпня. 

Історія цього свята веде свій початок з 19 століття, коли в Російській імперії встановили день працівників залізниці на честь дня народження царя Миколи І, який почав будівництво залізниць в той час. На території України перший потяг з’явився тільки 4 листопада 1861 року, коли Україна була частиною Австро-Угорщини. І проходив його маршрут через Львів.

Насолода книгою пропонує добірку цікавих книг, в яких розповідається про потяги, залізниці або подорожі цим романтичним способом.

пʼятниця, 26 липня 2019 р.

Українські книги, які змусять дітей забути про гаджети

Пропонуємо огляд найкращих книг для дітей, що мають на меті розвинути уяву, фантазію, почуття гумору і ще безліч прекрасних якостей у малих бешкетників…

А головне – ці історії достатньо захопливі, щоб відволікти від гаджетів і розкрити для дитини світ сучасної української книги!

середа, 17 липня 2019 р.

7 книг для тих, хто хоче стати ближче до зірок

Давайте дивитися на зірки та розгадувати їхні таємниці! Астроном Карл Саган мріяв про подорожі в далекі галактики. Астрофізик Сергій Попов - про супероб'єкти, що перевершують Сонце. 

Серед головних нон-фікшн новинок - знаменита книга Карла Сагана «Голубая точка. Космическое будущее человечества». У ній один з найвідоміших і найтитулованіших астрономів світу, видатний популяризатор науки й пристрасний пропагандист космосу Карл Саган розповідає чарівну історію підкорення Всесвіту. Карл Саган грав одну з провідних ролей в космічній програмі США, передбачив багато наукових відкриттів. Він був переконаний: дослідження космосу - найважливіша умова виживання людства як виду.

Пропонуємо книги, які допоможуть вам згадати астрофізику і стати ближче до зірок.

неділя, 7 липня 2019 р.

Топ-5 новеньких книг українських авторів, які варто прочитати в липні

Книги українських авторів користуються неабиякою популярністю. Українські видавництва видають все більше і більше цікавих книжок. Розгубились, що читати в липні? Пропонуємо добірку нових книг вітчизняних авторів, які варто прочитати саме зараз.

четвер, 27 червня 2019 р.

9 кращих книг для читання влітку

Всі ми любимо літо і завжди з нетерпінням чекаємо його приходу. Не настільки важливо де і як ви проводите своє літо, головне – не забувати про книгу. Адже немає часу більш підходящого для читання, ніж літній відпочинок!

Насолода книгою пропонує вам відмінну добірку книг для літнього читання.

понеділок, 17 червня 2019 р.

Книги з присмаком моря

Якщо ви відчуваєте, як десь без вас хвилюється море, значить саме настав час пакувати валізи у відпустку. А для підсилення позитивного ефекту від морського відпочинку радимо взяти з собою на пляж кілька книг із присмаком моря. 

Не засмучуйтесь, якщо ж із літнім відпочинком вам пощастить менше. Ця підбірка здатна забезпечити максимально реалістичні враження від книг із запахом морських хвиль, присмаком солоного бризу та криком чайок на задньому плані...

середа, 5 червня 2019 р.

Товариство книголюбів: що читають знаменитості?

Читати книги та бути освіченим - сьогодні в моді. Літературні новинки або класика - неважливо, черпати розумні думки автора - хороший інструмент для саморозвитку.

Зарубіжні та вітчизняні зірки не відстають від тенденції. У вільний від гастролей і зйомок час вони приділяють увагу читанню: хтось публікує в соціальних мережах перелік книг, які планує прочитати в найближчому майбутньому, хтось уже читає цікаву літературу і рекомендує її до прочитання своїм шанувальникам, а хтось щиро ділиться улюбленими книгами в інтерв'ю.

Давайте дізнаємось, що читають знаменитості!

понеділок, 27 травня 2019 р.

Подвійне задоволення, або 12 книг про книги

Книги видають, позичають, дарують, продають, купують, крадуть, ховають і періодично спалюють, але від них не відмовляються. До їхніх порад дослухаються, про них знімають фільми, за їхніми сюжетами пишуть музику та малюють картини. А ще часто про них пишуть книги. Дуже хороші, глибокі та проникливі книги про книги. 

Книги про книги – подвійне задоволення! Пропонуємо добірку з 12 видань, у яких головним персонажем є саме книга. Насолоджуйтесь!

пʼятниця, 17 травня 2019 р.

Книжки-галереї: усе, щоб нарешті полюбити мистецтво

Є багато способів виявити свою небайдужість до світу й водночас пізнати себе. Відвідування галерей – один із них. На жаль, не для всіх він досі очевидний, тому на допомогу поспішають фахівці, які одного дня відкрили для себе зв’язок між спогляданням мистецтва і життєрадісністю. 

Ось чому вони діляться своїми відкриттями у форматі ненав’язливих та яскраво оформлених видань. 

середа, 8 травня 2019 р.

Люба матуся: теплі книги до Дня матері

Щорічно у другу неділю травня в Україні відзначають чудове свято – День матері. У цей день вітають матерів та вагітних жінок. Проте здебільшого кожен поздоровляє своїх рідних матусь. 

День матері – це одне з найбільш зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди розрадить і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.

понеділок, 29 квітня 2019 р.

Час для натхнення: книги про танці

29 квітня весь танцюючий світ відзначає своє професійне свято - Міжнародний день танцю. Танець - невід’ємна частина будь-якої культури. Він є джерелом натхнення для художників, дизайнерів, скульпторів і режисерів театру і кіно.

Люди, які займаються танцями, відрізняються, як правило, цілеспрямованістю і у них хороше здоров’я. Навіть медичні експерименти показали, що у тих жінок, які перенесли операцію з видалення злоякісної пухлини, при додаванні до звичайної післяопераційної терапії, танцювальних занять, одужання проходило набагато швидше.

Тому сьогоднішню добірку хочеться присвятити саме книгам про танці. Ці книги дивують та захоплюю своєю щирістю, глибиною подачі та інформаційним наповненням. Історії життя великих танцюристів, огляди танцювальних творів, а ще книги, які написали танцюючі серцем люди, або описували таких людей - все це обов'язково надихне вас на нові звершення!

понеділок, 22 квітня 2019 р.

Ілюзії. Пригоди месії мимохіть

Кожен твір Річарда Баха - незвичайна історія з яскравими персонажами і зворушливими сюжетними поворотами. Практично всі книги автора відрізняються складним філософським підґрунтям, але разом з тим нудними ці роботи назвати не можна.

Відомий американський філософ, письменник і публіцист з раннього віку зацікавившись авіацією, свої перші оповідання присвятив літакам. Відтоді тема польотів стала однією з ключових в його творчості, але з часом з фізичного польоту персонажів в небесах вона перетворилася в метафору.

пʼятниця, 5 квітня 2019 р.

Квітневий настрій: 9 українських ліричних книг

Весна, тепло й авітаміноз роблять читачів особливо ніжними та вразливими. Саме тому добірка ліричних книжок – найефективніша панацея.

Пропонуємо 9 українських ліричних книг, які сповнені тими ніжними, а іноді й гарячими відчуттями, які наповнюють нас, зігрівають, додають життєвих сил та надихають творити щось дійсно прекрасне.

середа, 27 березня 2019 р.

5 художніх книг про театр, з якими забуваєш про сон

27 березня світ відзначає Міжнародний день театру

Насолода книгою щиро вітає з цим прекрасним святом усіх шанувальників театрального мистецтва, а також людей, чиє життя і робота пов’язані з театральною сферою! 

А ще пропонує добірку книг для тих, хто не хоче розлучатися з театром ні за яких обставин.

пʼятниця, 22 березня 2019 р.

Улюблені книги Моргана Фрімена

Морган Фрімен - один з найвідоміших темношкірих акторів, а також багаторазовий номінант та лауреат премій Американської академії кіномистецтва та Золотий глобус. Серед відомих акторських робіт Фрімена такі фільми, як «Втеча з Шоушенка», «Сім», «Щасливе число Слевіна», «Крихітка на мільйон» і «Поки не зіграв в ящик».

Він не з тих, хто читає все підряд. Його бібліотека - зі смаком підібрані твори дивовижної глибини. «Якщо робиш щось, роби добре» - девіз Фрімена відноситься і до читання.

неділя, 10 березня 2019 р.

ТОП-8 душевних книг для весняного настрою

Коли природа пробуджується, хочеться бачити весну не тільки на вулиці, але і в душі. Оточувати себе яскравими подіями, зігріватися і ловити теплі промені ранкового сонця. А ще – читати весняні книги.

Пропонуємо вашій увазі підбірку книг, які якнайкраще підходять для цієї прекрасної пори року. Вони не тільки допоможуть забути про довгі зимові місяці, але і посприяють створенню по-справжньому весняного настрою, налаштують на теплу, позитивну хвилю.


вівторок, 26 лютого 2019 р.

Що читають зірки: 10 улюблених книг голлівудських знаменитостей

У зірок дуже насичений графік життя, але навіть між постійними зйомками вони знаходять час для читання книг. Хтось віддає перевагу класиці, хтось сучасним книгам, а хтось читає маловідомих авторів.

Сьогодні хочемо розповісти Вам про улюблені книги голлівудських знаменитостей, які варто прочитати кожному.


субота, 16 лютого 2019 р.

День кота в Європі з "муркотливими" книгами

М'які, теплі, місцями норовливі, але такі всіма улюблені. Що б ми робили без них? Навіть у найстаріших бібліотеках світу завжди мешкали коти.

Серед письменників, що не уявляли свого життя без муркотливих компаньойнів були Марк Твен, Едгар По, Ернест Хемінгуей, Террі Прачет і Вільям Берроуз. Зараз цей перелік можна продовжувати безкінечно, а можна зробити ще ліпше - прочитати кілька захопливих книжок, де згадуються ці вусаті й хвостаті красені.

середа, 6 лютого 2019 р.

Останній секрет Бернара Вербера

Є у Бернара Вербера одна чудова книжка під назвою "Последний секрет". Це детектив, але особливий. Не класичний англійський, і вже тим більше не в стилі Дар'ї Донцової. Тут ні за що не зрозуміти, куди і як далеко заведе вас розповідь. Як і будь-яка хороша книга, вона захоплює читача і веде за собою разом з її героями. Так що, хто любить захоплююче чтиво - це те, що треба!

"Последний секрет" Бернара Вербера - книга для справжніх інтелектуалів. Починається як детектив, а закінчується як... наукова фантастика. Багато філософських роздумів, але також присутня лінія розслідування. А ведеться воно для того, щоб дізнатися причину смерті великого шахіста, який зіграв партію проти комп'ютера й на радість всім переміг. Вербер охоче поринув у різні психологічні штучки, піднімаючи у своїй книзі вельми цікаві теми.

понеділок, 28 січня 2019 р.

"Коштовні" книги

Є день, коли кожна людина, причетна до практичного втілення ювелірного мистецтва в наше життя, може розслабитися і сміливо заявити - сьогодні моє свято! Цей день - 31 січня. 

Їхня праця не терпить поспіху. Це вельми витончений процес, який вимагає від умільця грандіозного терпіння й акуратності. Результати їх діяльності ми можемо спостерігати кожен день. І кожен день їх вироби радують нас своєю неповторною красою та вишуканістю.

З нагоди Всесвітнього дня ювеліра Насолода книгою пропонує Вам добірку "коштовних" книг. Все, що Вам хотілось дізнатись про цінні метали та рідкісне каміння, мистецтво створення прикрас та тенденції моди. Дізнайтеся про ювелірне мистецтво від А до Я. Адже книга - це прекрасний співрозмовник, який відповість на всі Ваші запитання.

неділя, 20 січня 2019 р.

Падав сніг на поріг: 12 сніжних книг

Коли за вікном холод, хочеться зануритися в плед і не виходити з помешкання до весни. Насолода книгою радить отримувати задоволення від кожного дня незалежно від пори року, настрою чи життєвих обставин.

Стільки гарних книг про сніг прагнуть Вас переконати в тому, що зима може бути не тільки суворою, але й загадковою та магічною. Пропонуємо 12 різноманітних книжок, в яких сніг відіграє чи не найголовнішу роль.

понеділок, 7 січня 2019 р.

Книги, які повертають нас у дитинство

Наше життя проходить у надзвичайно шаленому темпі: робота, дім, сім'я. Ми всі кудись біжимо, поспішаємо, хочемо встигнути виконати безліч нагальних і невідкладних справ.

А іноді так хочеться закутатись у плед, взяти в руки чашку теплого, ароматного чаю та повернутися у світлі, безтурботні та радісні дні. Повернутись у дитинство, коли не було жодних проблем, а були лише веселість, життєрадісність та віра у казку. У цьому нам допоможуть книги дитинства. 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...