вівторок, 28 січня 2020 р.

Книги-антидепресанти: читаємо й покращуємо настрій

Часом кожному з нас не завадила б таблеточка з позитивним настроєм, яка вмить скрасить всю сірість і смуток буднів. Нехай поки таких пігулок не винайшли (принаймні безпечних :)), але у нас завжди є книги. 

Пропонуємо добрі, смішні, зворушливі і захоплюючі історії, після прочитання яких підвищується настрій з ймовірністю 99,99999%. Так що вперед, з хорошими емоціями!

середа, 15 січня 2020 р.

Як змусити себе читати більше: хитрощі та лайфхаки

Хочете більше читати, але не знаєте як? Пропонуємо лайфхаки, які змусять вас не випускати книгу з рук й неодмінно змінять ваше життя на краще.


1. Ніколи не виходьте з дому без книги

В цьому випадку вам може знадобитися електронна книга, адже не завжди зручно брати з собою друкований твір. Звантаживши улюблену книгу на свій смартфон, ви зможете отримати доступ до тексту в будь-якому місці та в будь-який час.


пʼятниця, 3 січня 2020 р.

7 дитячих книг про Різдво, дива та любов

Різдво – одне із найсвітліших свят у році, коли великі й малі дива трапляються з нами на кожному кроці. Коли вся родина збирається за святковим столом, аби славити Ісуса Христа, обмінюватися подарунками і співати веселі колядки. Коли дорослі вірять у дитячі казки, гортаючи разом із дітлахами яскраві й добрі книги.

Видавництво Старого Лева підготувало чудову добірочку дитячих книг про Різдво, дива та любов. Хочемо подітились нею з вами, дорогі читачі блогу.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...