четвер, 14 грудня 2023 р.

«Польська полиця» в бібліотеці ім. М. Костомарова


Наша бібліотека стала учасником проєкту «Польська полиця в Україні», який реалізується державною установою «Український інститут книги» спільно з Інститутом книги у Польщі, а також за підтримки Міністерства культури та національної спадщини Польщі.

понеділок, 4 грудня 2023 р.

Національний тиждень читання «Бути своїми» | Нові надходження


Український інститут книги вже традиційно щороку проводить акцію «Національний тиждень читання». Цьогоріч вона відбудеться із 04 до 10 грудня. Ця Всеукраїнська інформаційно-просвітницька акція має на меті консолідацію українського суспільства навколо читання як життєвої стратегії.

неділя, 19 листопада 2023 р.

«Я вас люблю за те, що ви дерева… : унікальні зелені пам’ятки Києва» | Бібліографічна довідка


Київ поступово втрачає славу найзеленішої європейської столиці. За 70 років масиви лісопарків міста скоротилися на третину. Із будівельним бумом все частіше йдуть під сокиру не лише крихкі тополі, а й віковічні дуби, буки та липи, що охороняються законом. Погодьтеся, що одна справа зрубати просто дуба, а інша – дуба, під яким сидів Шевченко.

вівторок, 15 серпня 2023 р.

Онлайн вікторина «Я - геніальний сищик!»


Ласкаво просимо до онлайн-вікторини «Я - геніальний сищик»! Сьогодні ми запрошуємо вас у світ загадок, інтриг та розслідувань, які заполонили сторінки найяскравіших детективних літературних шедеврів.

субота, 15 липня 2023 р.

Мілан Кундера: романи письменника, які ви маєте прочитати


На 95-му році життя помер французький письменник чеського походження Мілан Кундера  один з найвидатніших романістів XX століття. Багато років йому пророкували Нобелівську премію, яку він так і не отримав. Але письменник здобув широке визнання, його книги перекладені на десятки мов.

Романи письменника химерні, багатошарові, пронизані філософськими думками, які не всі ладні зрозуміти, а тим паче прийняти. Але це не робить його складним, а читачів простаками, бо у кожного своє бачення безсмертя, буття та життя.

вівторок, 11 липня 2023 р.

10 книг про війну, які написали військові


Війна, яка триває на українських землях з 2014 року, не оминула жодної оселі. За цей час з'явилося багато книг, які розповідають про мужніх наших воїнів та історії незламності. Ці книги пронизані справжніми емоціями, враженнями і цікаві вісм, хто бажає пізнати правдиву сутність війни через очі тих, хто був на фронті.

Пропонуємо Вашій увазі добірку книг, які написані учасниками бойових дій та видані в 2017–2022 роках. 

четвер, 11 травня 2023 р.

Книги про Майдан | Інформаційна пам’ятка


Пропонуємо до Вашої уваги інформаційну пам’ятку «Книги про Майдан», яку підготував Інформаційно-бібліографічний відділ нашої бібліотеки. В інформаційній пам’ятці ви знайдете підбірку творів, в яких художньо або документально описуються події Революції Гідності.

пʼятниця, 28 квітня 2023 р.

У лабіринті мудрих книг | Бібліографічний огляд


Запрошуємо у лабіринт мудрих книг!

середа, 15 березня 2023 р.

Мапа просторів Ukrainian Bookshelves Worldwide з українськими книжками за кордоном


У межах проєкту Ukrainian Bookshelves Worldwide «Читомо» й LitCentr створили мапу з українськими книжками за кордоном. На мапі розміщено 388 просторів у 22 країнах світу.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...