понеділок, 28 березня 2016 р.

Женщина на лестнице

Шлинк, Б. Женщина на лестнице : роман / Бернхард Шлинк ; пер. с нем. Б. Хлебникова. - СПб. : Азбука, 2015. - 256 с.

Новий роман знаменитого письменника продовжує традиційну для нього тему звернення до минулого, роздумів про природу помилок і навіть злочинів попереднього покоління. 

Шість років німецькі любителі читання драм і соціальних романів очікували "Женщину на лестнице", саме стільки років Бернхард Шлінк мовчав після опублікування "Трьох днів" і займався виключно своїми основними справами, написавши два величезних гросбуха з основ права в ФРН, поліцейського права й права в галузі безпеки.

понеділок, 21 березня 2016 р.

Весна іде - віршам дорогу!

Поезія надихає, звеличує, штовхає на подвиги… Вірші найвідоміших поетів світу окриляють закоханих романтиків, запалюють відчайдушних любителів пригод, спонукають до боротьби за свої права.

21 березня – день весняного рівнодення у північній півкулі – був обраний як символ оновлення природи і творчого характеру людського духу.

четвер, 10 березня 2016 р.

Мікстура у вигляді хорошої прози

Винничук, Ю. П. Аптекар : роман / Юрій Винничук. - Харків : Фоліо, 2015. - 443 с.

Дія роману "Аптекар" розгортається у 1646-1648 роках у Львові, перед самим штурмом міста козаками Хмельницького.

У Львові Винничука живуть та чаклують відьми й чорти, опришки грабують людей вночі, священники благословляють на страту людей, і не завжди винних, а політична еліта так схожа на еліту сучасну.

Книга наче вдало зміксований пиріг, що має добре замішану основу – сюжет (який не має сенсу переповідати, бо на ньому усе тримається, який же пиріг без основи), і смачну начинку – із цікавими героями, описами Львова, відьомськими рецептами, ліками із трупів...

середу, 2 березня 2016 р.

"Вітер з-під сонця"

Видавництво «Фонтан казок» уже другий рік реалізує соціальний проект «Бібліофонтан», метою якого є наповнення фондів українських бібліотек актуальною сучасною літературою.

Нещодавно видавництво оголосило про створення Книжкового Клубу «Бібліофонтан», до якого увійшло близько 700 бібліотек різних рівнів.

Саме цим активним бібліотекам видавництво «Фонтан казок» і книжкова фабрика «Юнісофт» безкоштовно передала 2000 примірників повісті "Вітер з-під сонця", письменниці Оксани Лущевської.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...