неділя, 24 листопада 2019 р.

«Зігріваючі» книги

Часом нам хочеться душевного тепла. Хочеться ароматного чаю, тихих зустрічей з рідними або найближчими друзями. І, звичайно ж, хороших книг, здатних гріти серце.

Літературні твори бувають різними, деякі з них навівають смуток, якого в житті і так вистачає. Інші дають ґрунт для глибоких роздумів, занурюючи людину в кокон власних думок на багато днів. Це теж не завжди актуальне читання. А от добрі, світлі книги, що дарують не сплеск позитиву, а рівне душевне тепло, підходять для людини в стані легкої меланхолії найбільше. 

Пропонуємо добірку кращих творів, які допоможуть зігріти душу й серце та позбутися від нудьги.

четвер, 14 листопада 2019 р.

Книга на сніданок: ТОП-5 книжок для ранкового читання

Ранок не обов’язково повинен починатися з кави. Справжні книголюби підтвердять, що ідеальний ранок – це той, який починається за цікавим чтивом. А лікарі, до речі, підтверджують, що ранкове читання дуже корисне – воно допомагає пробудити мозок і стимулювати розумову активність. Ну, а про гарний настрій на весь день ви вже самі здогадалися 😉 Пропонуємо цікаву добірку книг, які зроблять не тільки ваш ранок, а й увесь день. 

пʼятниця, 1 листопада 2019 р.

Українське – в тренді! Які країни купують українські книжки

Упродовж останніх п’яти років права на українські книжки купили видавництва з понад 40 держав світу. Відповідний перелік надав Українській правді. Життя Український інститут книги.

Де популярне українське

Найактивнішими країнами в купівлі прав на українські книжки є:
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...