понеділок, 29 квітня 2019 р.

Час для натхнення: книги про танці

29 квітня весь танцюючий світ відзначає своє професійне свято - Міжнародний день танцю. Танець - невід’ємна частина будь-якої культури. Він є джерелом натхнення для художників, дизайнерів, скульпторів і режисерів театру і кіно.

Люди, які займаються танцями, відрізняються, як правило, цілеспрямованістю і у них хороше здоров’я. Навіть медичні експерименти показали, що у тих жінок, які перенесли операцію з видалення злоякісної пухлини, при додаванні до звичайної післяопераційної терапії, танцювальних занять, одужання проходило набагато швидше.

Тому сьогоднішню добірку хочеться присвятити саме книгам про танці. Ці книги дивують та захоплюю своєю щирістю, глибиною подачі та інформаційним наповненням. Історії життя великих танцюристів, огляди танцювальних творів, а ще книги, які написали танцюючі серцем люди, або описували таких людей - все це обов'язково надихне вас на нові звершення!

понеділок, 22 квітня 2019 р.

Ілюзії. Пригоди месії мимохіть

Кожен твір Річарда Баха - незвичайна історія з яскравими персонажами і зворушливими сюжетними поворотами. Практично всі книги автора відрізняються складним філософським підґрунтям, але разом з тим нудними ці роботи назвати не можна.

Відомий американський філософ, письменник і публіцист з раннього віку зацікавившись авіацією, свої перші оповідання присвятив літакам. Відтоді тема польотів стала однією з ключових в його творчості, але з часом з фізичного польоту персонажів в небесах вона перетворилася в метафору.

пʼятницю, 5 квітня 2019 р.

Квітневий настрій: 9 українських ліричних книг

Весна, тепло й авітаміноз роблять читачів особливо ніжними та вразливими. Саме тому добірка ліричних книжок – найефективніша панацея.

Пропонуємо 9 українських ліричних книг, які сповнені тими ніжними, а іноді й гарячими відчуттями, які наповнюють нас, зігрівають, додають життєвих сил та надихають творити щось дійсно прекрасне.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...