середа, 23 жовтня 2019 р.

5 книг, які надихають змінювати, творити і ставати кращим

Інколи для втілення певних цілей чи мрій нам банально не вистачає заряду енергії чи порції натхнення. В таких ситуаціях  на допомогу приходять книги. Адже є книги після яких важко заснути, хочеться створювати щось нове, змінювати існуюче і надихати цим інших.

Пропонуємо добірку з п'яти книг, які можуть стати для вас саме такими.

неділя, 13 жовтня 2019 р.

Книги для покращення мовної культури дітей і дорослих

Розмовляти українською легко, але щоб правильно розмовляти нашою солов'їною мовою, недостатньо просто народитись українцем. Адже мова як живий організм - має здатність змінюватись та піддаватись впливу інших мов.

Пропонуємо добірку цікавих книг, які допоможуть розширити словниковий запас та розмовляти грамотно. Добірка буде цікавою та корисною як для людей, яким здається, що вони знають майже всі слова і вирази української мови, так і для тих, хто тільки вчиться правильно спілкуватися.

четвер, 3 жовтня 2019 р.

9 найкращих світових бестселерів українською

Смаки у книголюбів різні: комусь подобаються романи, комусь  історичні повісті, комусь – детективи. Однак завжди є список книг, які не оминають уваги більшості із нас. Мова йде про бестселери, якими захоплюються читачі із різних куточків світу, про які пишуть відомі видання та які навіть з плином часу не втрачають своєї популярності.

Пропонуємо вам добірку світових бестселерів, які можна прочитати рідною українською мовою.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...