середу, 30 грудня 2020 р.

Книги для справжнього зимового настрою

Зима – пора, коли хочеться затишно вмоститися ввечері із великою чашкою ароматного напою, обкластися вуркотливими котами, подушками, закутатися в ковдру і до ранку читати захопливі книжки. Мабуть, у багатьох із нас є улюблені зимові книги – зі сторінок яких віє морозом і неймовірними пригодами. Гортаючи сторінку за сторінкою, ми поринаємо у дивовижний книжковий світ.

Пропонуємо добіру книг, які допоможуть вам створити справжній зимовий настрій. 

суботу, 19 грудня 2020 р.

ТОП-8 книг, які варто читати напередодні новорічних свят

Відчуття новорічних свят приходить задовго до 31 грудня. І цю неймовірну атмосферу чудово доповнюють книги.
Влаштовуйтеся зручніше, заварюйте чай чи какао, вкривайтеся ковдрою та насолоджуйтеся чарівним книжко-новорічним затишком. 

Хочемо поділитися з вами добіркою книг від порталу «ГУРТ», які зроблять вечори напередодні свят затишними і теплими.

неділю, 13 грудня 2020 р.

Задоволення від читання: навичка, яку потрібно тренувати

Сьогодні розмови про те, що діти мало читають, – як балачки про погоду: говорять усі, але здається, що реально змінити нічого не можуть. Чи можна змушувати дітей читати? Навіщо читати вголос навіть дорослим дітям? Як обирати своїй дитині книги і не відбити назавжди бажання читати? 

Чому YouTube не загрожує книжкам? І чому не існує дітей, які не читають узагалі? Про це та інше поговорили літературна критикиня Галина Юзефович і авторка проекту для дітей про читання «Ліброман» Олена Футало. Ділимося з вами, дорогі читачі, цією цікавою розмовою.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...