вівторок, 26 лютого 2019 р.

Що читають зірки: 10 улюблених книг голлівудських знаменитостей

У зірок дуже насичений графік життя, але навіть між постійними зйомками вони знаходять час для читання книг. Хтось віддає перевагу класиці, хтось сучасним книгам, а хтось читає маловідомих авторів.

Сьогодні хочемо розповісти Вам про улюблені книги голлівудських знаменитостей, які варто прочитати кожному.


субота, 16 лютого 2019 р.

День кота в Європі з "муркотливими" книгами

М'які, теплі, місцями норовливі, але такі всіма улюблені. Що б ми робили без них? Навіть у найстаріших бібліотеках світу завжди мешкали коти.

Серед письменників, що не уявляли свого життя без муркотливих компаньойнів були Марк Твен, Едгар По, Ернест Хемінгуей, Террі Прачет і Вільям Берроуз. Зараз цей перелік можна продовжувати безкінечно, а можна зробити ще ліпше - прочитати кілька захопливих книжок, де згадуються ці вусаті й хвостаті красені.

середа, 6 лютого 2019 р.

Останній секрет Бернара Вербера

Є у Бернара Вербера одна чудова книжка під назвою "Последний секрет". Це детектив, але особливий. Не класичний англійський, і вже тим більше не в стилі Дар'ї Донцової. Тут ні за що не зрозуміти, куди і як далеко заведе вас розповідь. Як і будь-яка хороша книга, вона захоплює читача і веде за собою разом з її героями. Так що, хто любить захоплююче чтиво - це те, що треба!

"Последний секрет" Бернара Вербера - книга для справжніх інтелектуалів. Починається як детектив, а закінчується як... наукова фантастика. Багато філософських роздумів, але також присутня лінія розслідування. А ведеться воно для того, щоб дізнатися причину смерті великого шахіста, який зіграв партію проти комп'ютера й на радість всім переміг. Вербер охоче поринув у різні психологічні штучки, піднімаючи у своїй книзі вельми цікаві теми.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...