пʼятницю, 26 липня 2019 р.

Українські книги, які змусять дітей забути про гаджети

Пропонуємо огляд найкращих книг для дітей, що мають на меті розвинути уяву, фантазію, почуття гумору і ще безліч прекрасних якостей у малих бешкетників…

А головне – ці історії достатньо захопливі, щоб відволікти від гаджетів і розкрити для дитини світ сучасної української книги!

середу, 17 липня 2019 р.

7 книг для тих, хто хоче стати ближче до зірок

Давайте дивитися на зірки та розгадувати їхні таємниці! Астроном Карл Саган мріяв про подорожі в далекі галактики. Астрофізик Сергій Попов - про супероб'єкти, що перевершують Сонце. 

Серед головних нон-фікшн новинок - знаменита книга Карла Сагана «Голубая точка. Космическое будущее человечества». У ній один з найвідоміших і найтитулованіших астрономів світу, видатний популяризатор науки й пристрасний пропагандист космосу Карл Саган розповідає чарівну історію підкорення Всесвіту. Карл Саган грав одну з провідних ролей в космічній програмі США, передбачив багато наукових відкриттів. Він був переконаний: дослідження космосу - найважливіша умова виживання людства як виду.

Пропонуємо книги, які допоможуть вам згадати астрофізику і стати ближче до зірок.

неділю, 7 липня 2019 р.

Топ-5 новеньких книг українських авторів, які варто прочитати в липні

Книги українських авторів користуються неабиякою популярністю. Українські видавництва видають все більше і більше цікавих книжок. Розгубились, що читати в липні? Пропонуємо добірку нових книг вітчизняних авторів, які варто прочитати саме зараз.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...