суботу, 29 лютого 2020 р.

Великі книги: стань героєм найцікавішої історії

Багато різноманітних персонажів є в одній історії. Дивно, весело, страшно. А що, якби ви мали можливість побувати там, у середині книжки? Чи зробить це історію ще більш захопливою? 

Коли ви відкриваєте «The Big Book», історія буквально розгортається біля ваших ніг. Обережно робіть крок усередину, ніби ви вже є героєм цієї історії. Станьте на книгу. Сядьте на неї. Розляжтеся на ній. Повністю пориньте у фантастичний світ розповіді. Може тоді ви відкриєте для себе щось особливе. Big Book Фуджімото Мао пропонують зовсім новий вимір інтерактивної розповіді.

вівторок, 18 лютого 2020 р.

Не тихенькі мишки: чого можна навчитися у героїв дитячих книжок?

Миші – дуже яскраві персонажі, які чудово пасують до дитячих творів. Українські дітлахи знайомі з такими звірятами з дитинства, і кожен з читачів знає хоча б одну казку, де героями є миші. Їх можна дотепно змалювати, залучити до фантастичних пригод, подружити з іншими звірами, і, найголовніше, надати їм потрібний характер та створити захопливу повчальну історію. 

У книгах з добірки сіроманці демонструють великодушність, життєрадісність, цілеспрямованість та сміливість. У дітей так часто буває – сидить, як мишка, тихенько, а насправді в душі коїться щось величне, будуються сміливі мрії. Буває, що саме у ці моменти діти починають робити перші кроки до здійснення тих мрій. Але іноді для цих кроків потрібна зовнішня підтримка, така як впевненість батьків чи натхнення, наприклад, з книжок. 

У цьому огляді – добірка видань про мишей, які навчать ваших діток сміливості, допитливості, новим знанням у найцікавіших галузях та стануть рушієм до власних відкриттів, а ще – до впевненого кроку у доросле життя.

суботу, 8 лютого 2020 р.

20 книг про вірність та відданість - друзів, коханих, собак...

Великий німецький філософ Гегель визначав любов, як вище «моральне єднання», як відчуття повної гармонії, відмова від власних егоїстичних інтересів, забуття себе самого, і в цьому забуття - набуття власного «я». А значить, без вірності не існує любові. 

Написано багато хороших книг, присвячених темі любові, вірності та відданості. І не важливо до кого адресоване це чудове почуття: до коханих, друзів чи до наших чотирилапих братів, головне - воно щире. 

Сьогодні хочемо познайомити вас з добіркою кращих книг саме на тему вірності та відданості.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...