середа, 11 березня 2020 р.

Кращі книги про спокій і душевну рівновагу

Зараз видається багато книг на тему спокою, тиші та душевної рівноваги, адже вони стали неоціненним скарбом в нашому житті. Люди все частіше хочуть сховатися від світу, який хоче дістати нас всюди. Або навчитись, абстрагуватися від світу хоч на деякий час, не покидаючи обіймів мегаполісу. Зупинитись, розібратися в собі, а не бути учасником та коментарем подій. Не звертати увагу на приватне життя інших людей, а розібратися зі своїм власним. Задуматися над цінністю та цілями свого життя.

Пропонуємо добірку книг, прочитавши які, ви зможете поглянути на світ іншими очима, перестанете перейматися через дрібниці та віднайдете спокій, тишу та душевну рівновагу.1. «Эссенциализм», Грег МакКеонКнига розповідає про те, як розставити пріоритети в житті, раціонально використовувати свої обмежені ресурси, робити менше, а домагатися більшого.

2. «От срочного к важному», 
Стів Макклетчі


Система, яка допоможе позбутися від рутини на користь важливих справ, що рухають вас до мети.


3. «Хюгге, или уютное счастье по-датски», Хелен Рассел


Книга про щастя вдома, в родині, з близькими людьми, про умиротворення, вміння відпочивати, прийняття.

4. «Осознанность: как обрести гармонию в нашем безумном мире», Марк Вільямс, Денні Пенман 
Це книга про усвідомлену медитацію, на якій заснована реально працююча терапія, розроблена автором і його колегами з Оксфордського університету. Ця методика не тільки сприяє лікуванню і попередженню депресій, але і допомагає впоратися з викликами сучасного ритму життя.

5. «Майндсайт», Деніел СігелВикористовуючи результати досліджень головного мозку в психіатрії, автор пропонує способи щодо усунення страхів, звичок, фобій.

6. «Подонок в вашей голове. Избавьтесь от пожирателя вашего счастья!», Ден ХаррісЦя книга в перші ж дні продажів стала бестселером New-York Times і до сих пір зберігає свої позиції. Вона допоможе здобути психологічну стабільнысть та приборкати «внутрішніх» демонів.

7. «Естественное избавление от боли», Шинзо Янг
Грунтуючись на результатах, отриманих за більш ніж тридцять років практики і досліджень, автор пропонує базові техніки медитації, ефективність яких підтверджується успішною діяльністю багатьох центрів полегшення болю в США.

8. «Дзен в любви и работе», Шарлотта Йоко БекНабуття жіночого щастя шляхом осягнення дзен-буддизму.

9. «Тонкое искусство пофигизма: Парадоксальный способ жить счастливо», Марк МэнсонЯк абстрагуватися від всепроникаючих кліше, культу успіху і підкорити світ, будучи самим собою.

10. «Книга Ленивого Гуру. Поток. Результаты. Без усилий», 
Лоуренс Шортер 


Книга розповідає про розслаблення, безтурботність і регенерацію творчих сил, про відновлення душевної рівноваги й набуття спокою.

11. «Медитация и осознанность: 10 минут в день, которые приведут ваши мысли в порядок», 
Енді Паддікомб Тут мова йде про практичну цінність медитацій, простоту її виконання, без фанатизму та містичного ухилу. 

12. «Радость изнутри. Источник счастья, доступный каждому», 
Чед-Менг Тан


Джерело радості і щастя не знаходиться десь зовні. Воно - всередині кожного. Ця книга допоможе вам до нього звернутися і зробити своє життя кращим.

13.«Мистецтво спокою. Захоплюючі пригоди в повній нерухомості»,
Піко Айер 


Подорож по «внутрішнім» маршрутам до стану усвідомленості й спокою. 

14. «Парадокс перфекциониста», Тала Бен-ШахараБажаючи досягти бездоганності в роботі, творчості, домашньому господарстві, доводиться стикатися з постійними хвилюваннями йі розчаруваннями. Автор намагається допомогти перфекціоністам подолати свій «радикалізм» і знайти щастя та впевненість.


15. «Как перестать беспокоиться и начать жить», Дейл Карнегі


Культовий американський психолог допомагає позбутися від щоденних страхів, які позбавляють людину радості існування.І це далеко не весь перелік книг. 
Читайте продовження в наступному пості.
Дякуємо Вам за увагу до публікацій нашого блогу! Долучайтесь до нас у соціальних мережах! Будемо щасливі бачити Вас також серед постійних читачів (сайдбар членів блогу ліворуч).

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...