суботу, 29 лютого 2020 р.

Великі книги: стань героєм найцікавішої історії

Багато різноманітних персонажів є в одній історії. Дивно, весело, страшно. А що, якби ви мали можливість побувати там, у середині книжки? Чи зробить це історію ще більш захопливою? 

Коли ви відкриваєте «The Big Book», історія буквально розгортається біля ваших ніг. Обережно робіть крок усередину, ніби ви вже є героєм цієї історії. Станьте на книгу. Сядьте на неї. Розляжтеся на ній. Повністю пориньте у фантастичний світ розповіді. Може тоді ви відкриєте для себе щось особливе. Big Book Фуджімото Мао пропонують зовсім новий вимір інтерактивної розповіді.

«The Big Book» це дитяча історія, яка розгортається на одному величезному аркуші з красивою ілюстрацією. Саме вона показує, що найголовніше в цій історії. Перепроектована дитяча казка додає ще один аспект інтерактивності до розповідання історій, дозволяючи дітям прочитати історію своїми очима, вухами й усім тілом. Слухачі й оповідачі занурюються в історію, відчувають, переживають її усіма п’ятьма чуттями.

Спочатку «The Big Book» були розроблені японською ілюстраторкою Фуджімото Мао (Fujimoto Mao), студенткою Tama Arts University, у 2011 році як навчальний проект. Фуджімото прийшла думка, а що якби читач став головним героєм оповіді днієї з найулюбленіших історій Японії та уявив, що він їде на черепасі так, наче вона несе на собі молодого рибалку до підводного палацу в Урашіма Taрo.


Серія «The Big Book» складається з п’яти історій: «Аліса в країні чудес», «Маленький чорний Самбо», «Джонатан Лівінгстон, мартин», «Урашіма Таро» та «Гігантська ріпка».

Кожна розповідь-казка супроводжується чудовими ілюстраціями, які Фуджімото зробив самостійно, а також текстом японською та англійською мовами. Тому це не тільки великі книги для розваги, вони також приносять користь, адже діти можуть в ігровій формі легко вивчати іншу мову.

Книги виготовлені з водонепроникного, міцного паперу для вікової групи 3+. Розміри різняться, наприклад, книга «Урашіма Таро» має розміри 40/47 (1188/1025 mm), а книга про Ріпку 23/80 (594/2050 mm). 

Нині, завдяки Seigensha Art Publishing, великі книги «Урашіма Таро» і «Гігантська ріпка» приносять радість і дітям, і дорослим.


«Аліса в країні чудес»

Alice in Wonderland


Ця чудова історія є розповіддю про дівчинку, яка падає в кролячу нору і потрапляє у фантастичний світ дивних пригод. Героїня казки Льюїса Керрола заприятелювала з Кроликом, який вміє розмовляти, зустрічається з Чеширським Котом, Королевою Сердець і грає в крокет, використовуючи довгоногих фламінго як ключок-молотків.



«Джонатан Лівінгстон, мартин»

Jonathan Livingston Seagull


Повість-притча, написана Річардом Бахом, розповідає про мартина, який вчився життя і мистецтва польоту. Історія також може вважатися проповіддю про самовдосконалення і самопожертву, маніфестом безмежної духовної свободи. Вона не просто надихає та підштовхує діяти, але й дарує бажання та сили навчити любити літати й інших.


«Маленький чорний Самбо»

Little Black Sambo


Історія шотландської письменниці Гелен Беннерман розповідає про африканського хлопчика, якому батьки подарували червоний плащик, сині штанці та зелену парасолю. Коли хлопчик пішов гуляти в джунглі, він зустрівся з тиграми, і щоб вони його не з’їли, віддав їм свої речі. Потім тигри почали битися між собою, ходити колом навколо пальми та перетворилися в олію, а хлопчик спокійно забрав свої речі й пішов собі додому. Не раз у цій історії знаходили натяки на расизм, проте вона і зараз дуже популярна.


«Урашіма Таро»

Urashima Tar


«Урашіма Таро» — головний герой японської легенди про молодого рибалку, що врятував черепаху, викупивши її в жорстоких дітлахів. Вдячна тварина відвезла його на своєму панцирі до Рюґу-дзьо — підводного палацу володаря морів Рюдзіна (Морського Дракона). Відбувши там кілька днів, він повернувся до свого селища, де виявив, що за цей час на землі спливли століття.



«Гігантська ріпка»

The Giant Turnip


Відома російська казка про дідуся, що посадив ріпку, але вона виросла настільки великою, що він не міг самостійно її вирвати, тому кликав на поміч усіх із господарства.








Дякуємо Вам за увагу до публікацій нашого блогу! Долучайтесь до нас у соціальних мережах! Будемо щасливі бачити Вас також серед постійних читачів (сайдбар членів блогу ліворуч).

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...