четвер, 3 жовтня 2019 р.

9 найкращих світових бестселерів українською

Смаки у книголюбів різні: комусь подобаються романи, комусь  історичні повісті, комусь – детективи. Однак завжди є список книг, які не оминають уваги більшості із нас. Мова йде про бестселери, якими захоплюються читачі із різних куточків світу, про які пишуть відомі видання та які навіть з плином часу не втрачають своєї популярності.

Пропонуємо вам добірку світових бестселерів, які можна прочитати рідною українською мовою.


«Соловей», Крістін Генна 

Чи знаєте ви, яку роль відігравали жінки під час Другої світової війни? На що їм довелося йти, щоб зберегти власне життя, та життя тих, кого вони люблять? Книга американської письменниці Крістіни Грей «Соловей» відтворить події тих часів у Франції, про які ви не прочитаєте в жодному підручнику з історії.

Двом сестрам, Ізабель та В’янн, довелося пройти довгий шлях боротьби. Одна з них жила разом із ворогом, адже лише в такий спосіб могла врятувати своїх дітей, інша  приєдналась до партизанів. Обидві героїні  прояв справжньої любові та відданості, які на тлі страшних подій зуміли дійти до перемоги.

Якщо ви любитель книжок, написаних на основі реальних подій, тоді ця книга прийдеться вам до душі.«Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди», Марі Кондо 

Приблизно за 67 тижнів книга «Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди» займала 1-е місце в рейтингу бестселерів The New York Times, вона перекладена 35 мовами світу.

Суть полягає в усвідомленні того, що всі ми живемо у постійному безладі, однак для того, щоб змінити власне життя  достатньо змінити своє мислення. І саме ця книга допоможе вам. Разом з її автором Кондо Марі ви приберете раз і назавжди!«Все те незриме світло», Ентоні Дорр

Десять років, присвячених написанню зворушливій історії про сліпу дівчину із Франції Марі-Лор та німецького хлопця із дитячого будинку Вернера, увінчались для автора роману «Все те незриме світло» Ентоні Дорра успіхом. За рейтингом USA Today бестселер зайняв перше місце, а ще  отримав Пуліцерівську премію та став кращою книгою за версією газети The New York Times.

Франції, Друга світова війна, під час якої головні герої намагаються вижити та врятувати своїх близьких. Усі випробування, які випадають на долю, змінюють їх, дають надію та забирають її.

Однак протягом усієї розповіді Дорр дає зрозуміти читачу, що будь-яка війна рано чи пізно закінчується, і будуть ті, які пережили весь жах заради світлого майбутнього та мирного життя.


«До зустрічі з тобою», Джоджо Мойєс 

Лише кілька тижнів минуло після видання роману «До зустрічі з тобою» як він став справжнім хітом. Понад 5 000 000 читачів із різних куточків нашої планети прочитали цей бестселер.

Без любові життя людини було б сірим та й, мабуть, не мало б змісту. Саме це читач вловлює з кожної сторінки книги, головні герої якої кохали наперекір усім проблемам та труднощам. Адже коли жива надія, то можна пережити навіть найскладніші удари долі.

Луїза усвідомлює, що не кохає свого хлопця. Але навіть поруч з таким думками навіть уявити не могла, що зустріне чоловіка, який змінить її життя.

Вілл  в минулому успішний бізнесмен, підкорювач висот, однак після аварії прикутий до інвалідного візка.

Спочатку здасться, що це звичайний любовний роман, однак повірте, закінчення буде абсолютно не таким, як ви собі уявите. «Маленька паризька книгарня», Ніна Джордж

Прочитавши роман «Маленька паризька книгарня», який є бестселером New York Times та Spiegel, ви не лише згадаєте про своє перше кохання, а й, можливо, відчуєте десь глибоко в серці нотки любові і смутку за почуттями, які давно в минулому.

Головний герой книги  власник книжкової баржі «Літературна аптека» Жан Одинак. Він може вилікувати почуття кожного, хто завітає до нього, адже вміє читати душі, і знає, чого вони потребують.

На жаль, Одинак не може зцілити самого себе  багато років тому кохання всього його життя покинуло його, і він ніяк не може відшукати спокій. Двадцять один рік герой зберігає лист від Манон і не наважується його прочитати. «1984», Джордж Орвелл 

Чи справді майбутнє людства можна окреслити словом «світле»? Хтось щиро в це вірить, хтось  ні. Але в будь-якому випадку, заплутавшись в реаліях сучасного світу, всі ми шукаємо відповіді на якісь питання  чому все відбувається так? Що нас чекає завтра? І тут в пригоді стане роман-антиутопія Джорджа Орвелла «1984».

Незважаючи на те, що твір був написаний майже 60 років тому, актуальності він не втрачає і на сьогодні. Події, описані на його сторінках, з кожним днем все більше нагадують наше життя.

Вигадана супердержава постійно воює з двома іншими, і не важливо, які країни об’єднуються для боротьби, нічого не змінюється  хтось виграє, хтось  програє, але війна триває. Майбутнє, в якому є місце лише тоталітаризму, світ, в якому життя людини  це страх, ненависть та доноси. І як би не хотілось зруйнувати систему, діло це марне, бо знищити те, у чого нема ні серця, ні мозку, ні цілі  неможливо. Смерть кожного в цій безперервній бійні  не так фізична, як духовна, бо все, що робить людину людиною  оголошене поза законом.«Життя Пі», Янн Мартель 

«Життя Пі»  роман-притча про юнака, який протягом декількох місяців боровся за власне життя посеред відкритого океану в шлюбці із дикими звірами. Ця історія демонструє наскільки сильною може бути віра людини, як досягається ціль в умовах, коли здається, що виходу нема, як людина може витримати все, якщо «вижити»  її ціль.

За книгу «Життя Пі» канадський письменник Янн Мартель отримав Букерівську премію. Вона була видана більше, аніж у 50 країнах, та продано понад 10 мільйонів примірників.«Фантастичні звірі і де їх шукати», Джоан Роулінг 

«Фантастичні звірі і де їх шукати»  підручник, по якому вчився усім відомий чарівник Гаррі Поттер та на сторінках якого він разом із своїми друзями робив кумедні нотатки.

Світ, майстерно створений письменницею Джоан Роулінг, наповнений фантастичними тваринами, а ця книга  справжня енциклопедія, в якій можна знайти їх перелік, опис зовнішнього вигляду, чим харчуються та де проживають.

Якщо ви не поттеріанець  не біда, ця книга сподобається кожному, хто хоч трішки вірить в магію, чари чи казку, і готовий відкрити для себе новий світ, в якому знайшлось місце незвичному та дивовижному.


 «Щиголь», Донна Тартт

В 2014 році американська письменниця Донна Тартт отримала Пулітцерівську премію за роман «Щиголь», за творіння, в якому є все, чим наповнене ХХІ століття.

Здається, що життя Тео Деккера  це суцільна катастрофа, і зі своїми проблемам герой залишатись сам-на-сам. Єдине, що пов’язує Тео з минулим, єдине, що стане його надією на порятунок, але й водночас прокляттям, це картина «Щиголь», яку він виніс колись із музею.


Дякуємо Вам за увагу до публікацій нашого блогу! Долучайтесь до нас у соціальних мережах! Будемо щасливі бачити Вас також серед постійних читачів (сайдбар членів блогу ліворуч).


Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...