понеділок, 17 грудня 2018 р.

Затишні зимові книжки від українських письменників до Дня Святого Миколая

Зовсім скоро настане свято заповітних бажань і подарунків під подушкою - День Святого Миколая. Святкують його і дорослі, і діти - усім приємно знайти маленький, але від того не менш приємний подарунок. 

А що може бути краще за чудову книгу вітчизняного автора?! Насолода книгою пропонує добірку книжок від українських письменників, які так чи інакше підтримують те саме світле відчуття наближення свят і зимового теплого затишку.

"Книжка, яку треба прочитати до Дня святого Миколая"
 від Віталія Кириченка і Лариси Колос


Ця книга по праву є номером один серед всіх, присвячених зимовому святу Миколая. У ній описуються традиції, стародавні легенди, пісні, а також розповідається про те, хто такий Святий Миколай і чому саме він приносить подарунки.


"Марта з вулиці Святого Миколая" Дзвінки Матіяш


Святкова книга для підлітків. У ній описується історія дорослішання дівчинки, що живе на вулиці Святого Миколая і мріє стати художницею. Це книга з неповторною зимовою атмосферою і передчуттям чогось нового, книга про натхнення і творчість, музику й живопис.

Герої книги мудрі, добрі та здатні радіти життю, незважаючи ні на що. Сама книга іскриться щастям – таким простим і від цього ще більш зворушливим.


"Дім у Бейтінґ Голлов" від Василя Махна


Насправді ця книга – збірка оповідань на найрізноманітнішу тематику. Але основним тут є саме "Дім у Бейтінґ Голлоу", що протягує нитку оповіді між Нью-Йорком і Чортковим.

За сюжетом пара закоханих приїжджає орендувати старий будинок в Бейтінґ Голлов, щоб провести зиму подалі від міста, ближче до океану, тиші, самоти. Як і старий будинок, ці відносини вже розхитані і скриплять.

Мандрівники з України обживають нову країну, нове життя, але чи зможуть вони обжити самих себе? Навчитися жити в гармонії з собою на новому місці і з новим життям?


"Щоденник котячих подорожей" Лани Ра


Всі люблять свята, подорожі і котів. Дійсно – складно знайти персонажа, здатного сподобатися людям більше, ніж подобається кіт. Особливо, якщо він вміє нявчати цікаві історії.

У цій книзі кіт-мандрівник розповідає своїм читачам безліч історій про українські традиції, міста та їх історії.


"Де живе Святий Миколай" Лани Ра


Ще одна гарна святкова зимова казка, прочитати яку буде цікаво і дітям, і дорослим. Автор розповідає про місце, де великий Дуб і Калина ростуть посеред квіткової галявини, і квіти там небачено дивовижної краси і небачено яскравих кольорів. Ті чудові квіти – це людські мрії. Вони ростуть, цвітуть, випромінюють красу. А ще там – Святий Миколай, герой, до якого за порадою і допомогою приходять дивовижні казкові створіння.


"Подорож листа. Історія до свята Миколая"
Валентини Вздульської


Це історія про найзаповітніше бажання однієї маленької дівчинки, яке вона описала в листі для Святого Миколая. Сам лист знає про те, яка важлива місія, яким непростим є бажання дівчинки, і тому старанно долає всі труднощі і випробування на шляху.


Бажаємо теплого і по-святковому  затишного читання!


Дякуємо Вам за увагу до публікацій нашого блогу. Будемо щасливі бачити Вас в числі постійних читачів (сайдбар членів блогу ліворуч).

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...