понеділок, 1 жовтня 2018 р.

7 книг, які треба прочитати цієї осені

На осінь, як на понеділок, завжди будуються великі плани.

Пропонуємо книжки, які неодмінно стануть в нагоді цієї золотої пори року. Оберіть свою книгу, без якої Ваша осінь буде не такою цікавою.Пройти крізь стіни
Марина Абрамович, «Art Huss»

Український переклад автобіографії зірки сучасного перформансу та однієї з найвідоміших художниць сьогодення Марини Абрамович вартий прочитання у першу чергу. 

Це розповідь про життя найбільш знаної художниці, котра працює в жанрі перформансу, сповнена страху, болю, виснаження, небезпеки та безкомпромісного прагнення розширювати межі емоційних і духовних досвідів. Тут про мистецтво, любов, історію, особисті драми та відкриття.


АллатРа
Анастасия Новых, «Лотос»

Кожна людина хоче бути щасливою. Але як досягти цього стану? Де його шукати? Як раз і назавжди знайти ЩАСТЯ? Це може здатися неймовірним, але всі відповіді на ці питання в цій книзі! У книзі «АллатРа».

Це незвичайна книга у всіх відношеннях. Це жива енциклопедія споконвічних духовних Знань про світ, суспільство і людину. Вона не просто розмовляє з кожним про його сокровенне. Вона відповідає на найпотаємніші, суто особисті, хвилюючі людину питання, які вона таїть в собі й не відкриває навіть близьким друзям. 


У лікаря. Моя перша енциклопедія
«Art Books»

Ця книга для дітей буде корисна усій сім’ї, бо точно хоча б хтось з родини боїться якщо не уколів, то стоматологів. 

Люди у білих халатах не страшні, вони піклуються про нас та наше здоров’я - з цією думкою книжка відповідає на найцікавіші дитячі питання: хто такі педіатри, навіщо чистити зуби, як проходять операції та коли слід викликати «швидку».Батьки в шоці
По Бронсон, Ешлі Меррімен, «Фабула»

Коли мова заходить про виховання, важко зрозуміти кому вірити та як правильно. Але По Бронсон та Ешлі Меррімен, спираючись на численні дослідження, спробували відповісти на найпоширеніші питання та зосередитися на типових ситуаціях, з якими стикається більшість батьків. 

Чи потрібно розмовляти з немовлятами і що робити, якщо під час сімейного обіду почалася сварка? Після прочитання цієї книжки ви будете знати все.21 урок для 21 століття
Ювал Ной Харарі, «Book Chef»

Книга, яка змушує замислитись над питанням сьогодення. 

Автор пише про наш світ, який кожного дня стає складнішим для розуміння та звертає увагу на зміни, що відбуваються на планеті: епідемію фейкових новин, ядерні катастрофи, тероризм, панування релігій, можливість

Світової війни тощо. Книга розвиває одночасно співчуття та критичне мислення та неодмінно стане корисною.Щоденник Лоли
Ольга Куприян, #книголав

Відверта та провокативна книга для підлітків «Щоденник Лоли» - це приквел до популярного серіалу «Школа». 

Мова тут піде про перше кохання та його втрату, життя юних блогерів, секрети та нелюбов до школи. Кожна сторінка книги нагадує власну юність та ті далекі 15, але одночасно вказує і на те, як змінились часи.Бунар
Катерина Калитко, «ВСЛ»

Ця книжка - збірка поезії авторства переможниці Книги року BBC 2018. У ній поєднуються лейтмотиви вкорінення і дороги, війни й любові. 

Ця книжка - старий колодязь, у який заглядаєш і бачиш на поверхні води відображення тих, хто дивився в нього сто років тому. Оскільки ж людські досвіди зазвичай повторюються циклічно, зазирнути в такий колодязь особливо важливо - хоч і трохи лячно.
Дякуємо Вам за увагу до публікацій нашого блогу. Будемо щасливі бачити Вас в числі постійних читачів (сайдбар членів блогу ліворуч).

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...