понеділок, 23 квітня 2018 р.

Мелодія кави в тональності сподівання Наталії Гурницької


Гурницька, Н. Мелодія кави в тональності сподівання [Текст] : роман / Наталія Гурницька. – Харків : Книжковий клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2017. – 256 с.: іл.

Чарівна львів’янка і талановита письменниця Наталія Гурницька, своїм дебютним романом "Мелодія кави у тональності кардамону" довела, що ніжний і витончений, як старовинне мереживо, український жіночий роман впевнено випереджає закордонних конкурентів у яскравих обкладинках.

Один із лідерів за популярністю в Україні 2014 року за рейтингом газети "Факти", він вимагав продовження. І сьогодні чарівна мелодія кави, що розповідає історію юної городянки, яка жила й кохала серед кам’яниць і брукованих вулиць міста Лева в середині позаминулого століття, зазвучить знову. У новій тональності – тональності сподівання…

"Цей роман не залишить вас байдужими, не забудеться, не зітреться з пам’яті, торкнеться вашого серця ніжними, мудрими словами, лагідним теплом неймовірної історії про вічне кохання. Заваріть собі кави, охопіть філіжанку долонями, щоб зігріти їх – і своє серце – передчуттям дива, а потім сядьте в улюблене крісло і розгорніть цю книгу". Наталка Шевченко, письменниця

Ця книга, немов жива людина, заставляє переживати і співчувати, думати і згадувати, уявляти і давати поради. Читаючи у вас неодмінно виникне відчуття, що ви слухаєте історію близької подруги. 

Роман читається швидко і легко, але кожен обов'язково  встигне посміятися, поплакати і попереживати за Анну та її дітей. Історія недорозказана і не дослухана, тому всі шанувальники творчості чарівної письменниці Наталії Гурницької з нетерпінням чекають на третю частину.


Читати безкоштовно в бібліотеці

Дякуємо Вам за увагу до публікацій нашого блогу. Будемо щасливі бачити Вас в числі постійних читачів (сайдбар членів блогу ліворуч).

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...