четвер, 10 березня 2016 р.

Мікстура у вигляді хорошої прози

Винничук, Ю. П. Аптекар : роман / Юрій Винничук. - Харків : Фоліо, 2015. - 443 с.

Дія роману "Аптекар" розгортається у 1646-1648 роках у Львові, перед самим штурмом міста козаками Хмельницького.

У Львові Винничука живуть та чаклують відьми й чорти, опришки грабують людей вночі, священники благословляють на страту людей, і не завжди винних, а політична еліта так схожа на еліту сучасну.

Книга наче вдало зміксований пиріг, що має добре замішану основу – сюжет (який не має сенсу переповідати, бо на ньому усе тримається, який же пиріг без основи), і смачну начинку – із цікавими героями, описами Львова, відьомськими рецептами, ліками із трупів...

Вони із такою правдоподібністю виписані, що аж починаєш задумуватись, звідки Винничук усе це довідався, і що в нього за потусторонні друзі.

Жанрів тут теж намішано – і містика є, і мелодрама, й історичні містифікації, і психологічна драма персонажів, які змушені жити не своїм життям, і врешті такий коханий багатьма жанр детектив. Все, що забажаєте, одним словом.


Найголовніше, що є в цьому романі це його перспектива на продовження. Давно ви читали щось українське та настільки захопливе, що чекали на продовження?

Можливо, це наш Гаррі Поттер, але крутіше, і не для дітей. Винничук обіцяє, що напише продовження, як попросять. А ми просити будемо.)

Читати безкоштовно в бібліотеці

Придбати книгу онлайн


Джерело: ksenyak.wordpress

Дякуємо Вам за увагу до публікацій нашого блогу. Будемо щасливі бачити Вас в числі постійних читачів (сайдбар членів блогу ліворуч).

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...