понеділок, 11 січня 2016 р.

Розмова про найсокровенніше

Іздебський, З. Інтимно : Розмови не тільки про кохання / Збіґнєв Іздебський, Януш Леон Вишневський; пер. з пол. Володимир Чайковський. - К. : Махаон-Україна, 2015. - 360 с.


Нова книга відомого сучасного польського письменника Януша Леона Вишневського написана у співавторстві з відомим польським сексологом Збігнєвом Іздебським.

"Інтимно: Розмови не тільки про кохання" -  це діалог двох вчених, предметом якого є сексуальні взаємини. 

Вишневський, як учений-біохімік, розглядає дане питання з погляду біохімічних процесів, які відбуваються в людському мозку. Простіше кажучи, він розповідає про хімію кохання.

"...справжній шлюб починається тоді, коли чоловік замість квітів починає приносити додому овочі."

Іздебський, маючи багаторічний досвід в області сексології, спираючись на дослідження різних інститутів (тестування, опитування, наукові експерименти) і підкріплюючи все це статистикою, розповідає про сексуальний клімат у відносинах людей.

Відповіді на питання, які ніколи в житті не задаси, допоможе віднайти книга, на сторінках якої розглядаються найнесподіваніші теми, а розповідь про найсокровенніше  подано з наукової точки зору, в доступній формі та трохи з гумором. За матеріалами: www.livelib.ru

Дякуємо Вам за увагу до публікацій нашого блогу.
Будемо щасливі бачити Вас в числі постійних читачів (сайдбар членів блогу ліворуч).


Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...