понеділок, 13 жовтня 2014 р.

Ангелы на льду не выживают

Маринина, А. Ангелы на льду не выживают : роман в 2 т. Том 1 / Александра Маринина. - Москва : Эксмо, 2014. - 352 с. - (Больше чем детектив).
"Ангелы на льду не выживают" - це новий захопливий роман російської письменниці Олександри Марініної. Він розкриває ряд цікавих і неоднозначних фактів закулісного спортивного життя. Це одночасно серйозна розмова про корумпованість великого спорту та гостросюжетна психологічна драма. Автор знає про що пише, адже перед тим, як взятися за кримінальний роман, вона з головою поринула в бурхливий потік відчаю та азарту.

На запитання, в одному з інтерв'ю, чому письменницю зацікавила тема спорту вона відповіла: "Це сталося після того, як в одній з книг, написаних нашою спортсменкою, фігуристкою, я прочитала про те, що пара, яка приїхала на змагання під третім номером збірної, знала, що її будуть «продавати», тобто вони стануть предметом торгів за місця в цій (парне катання) та інших дисциплінах. І це знали всі! Дана інформація якось дуже боляче вдарила мене в серце. Я подумала: «Як повинні себе почувати спортсмени, коли вони про це знають...». І мені захотілося розібратися в якихось психологічних нюансах."

Зі слів кореспондента інформаційно-аналітичного порталу «ЗМІ і Бізнес» Ірини Лебедєвої: "З трибун ми бачимо гарне видовище. А під трибунами - у роздягальнях, в кабінетах спортивних сановників, в тісних тренерських кімнатах - відбуваються події моторошні та цинічні. Іноді спортивні чвари закінчуються вбивством... Талановитий тренер дитячої спортивної школи підозрюється у вбивстві іншого тренера - свого давнього ворога. Слідчий впевнений у винуватості затриманого на 100%. Але юні спортсмени, їхні батьки, директор школи вважають, що арешт улюбленого тренера - страшна помилка. Однак ця колізія - лише вступ до багатошарової напруженої драми. Знайти вихід із злочинного лабіринту під силу лише Анастасії Каменській."

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...